Prosimy także o zapoznanie się z polityką prywatności, która zawiera wszystkie szczegółowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych.
Zamknięcie komunikatu i/lub dalsze korzystanie z serwisu oznaczać będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie polityką prywatności.

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty elektryka AKPiA.

Miejsce pracy: Płock (rafineria)

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • biegłą znajomość procesów i metod postępowania w zakresie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • uprawnienia SEP E,
  • doświadczenie w zakresie montażu i łączenia szaf sterowniczych,
  • doświadczenie w uruchamianiu oraz modernizacji instalacji,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1.

Warunki pracy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo do 10 dnia każdego miesiąca (za miesiąc poprzedni),
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora.

Obowiązki:

  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • kalibracja przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury),
  • uruchamianie i modernizacja instalacji elektrycznych,
  • montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych,
  • obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych,
  • czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie.

  1.
  2.

Skontaktuj się z nami

zadzwoń: +48 665 590 590