Prosimy także o zapoznanie się z polityką prywatności, która zawiera wszystkie szczegółowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych.
Zamknięcie komunikatu i/lub dalsze korzystanie z serwisu oznaczać będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie polityką prywatności.

Masz doświadczenie w serwisie aparatury kontrolno-pomiarowej, a kalibracja urządzeń nie stanowi dla Ciebie problemu? To świetnie! GC Energy podejmie współpracę ze specjalistą ds. AKPiA w Rzeszowie z możliwymi delegacjami na terenie całej Polski.

To co zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie za delegacje
  • pracę w siedzibie firmy pon-pt (8:00-16:00)
  • możliwość delegacji, godziny pracy uzależnione od warunków zleceniodawcy
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd na serwis (delegacje)
  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia NNW
  • pełne wdrożenie i narzędzia niezbędne do pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Twój zakres obowiązków:

  • kalibracja urządzeń AKPiA
  • podłączenia szaf sterowniczych przemysłowych
  • serwis aparatury kontrolno-pomiarowej
  • czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach
  • wykształcenie średnie techniczne
  • minimum roczne doświadczenie przy AKPiA lub na stanowisku podobnym (technik utrzymania ruchu, automatyk)
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SEP E i D

Mile widziane:

  • ukończone szkolenia z profibus, hart, modbus

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

  1.
  2.

Skontaktuj się z nami

zadzwoń: +48 665 590 590